Asiakaspalvelu

Asiakaspalvelumme on auki arkisin klo 9-16
Puh: (03) 4246 5334
Fax: (03) 4246 5341

Verkkolaskutus
Osoite 003701143804
Operaattorin välittäjätunnus 003710948874

Sähköpostiosoitteet:
asiakaspalvelu@jaicom.com
(kaikki lehden tilaukseen liittyvät asiat, osoitteenmuutokset ja laskutusasiat)

toimitus@suomensotilas.fi
(toimitukselliset asiat, kuten artikkelit ja palautteet)

Tilaukset, osoitteenmuutokset ja peruutukset:
Puhelimitse arkisin klo 9-16. Puh: (03) 4246 5334
asiakaspalvelu@jaicom.com

Toimisto

Suomen Sotilas
Döbelninkatu 2
00260 Helsinki

Laskutusosoite

Kustannusosakeyhtiö
Suomen Mies
PL 1404
00063 Laskunet

Henkilökunta

Toimitusjohtaja
Kai Ahotupa
Puh: 040 041 8705
kai.ahotupa@suomensotilas.fi

Päätoimittaja
Jaakko Puuperä
Puh: 050 590 3964
jaakko.puupera@suomensotilas.fi

Taitto ja ulkoasu
Matti Vartiala
Puh: 040 589 4547
kalevantuli@saunalahti.fi

Toimitus

Jukka Knuuti
040 7532751
jukka.knuuti@gmail.com

Ahti Lappi
050 5552832
ahti.lappi@kolumbus.fi

Tom Lindblom
040 504 4273
tom@lindbloms.fi

Pekka Mäkelä
044 090 8080
pekka.makela@suomensotilas.fi

Eerikki Rundgren
050 326 4816
eerikki.rundgren@suomensotilas.fi

 

Share This